Potřeby k úlům
V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Potřeby k úlům si můžete vybrat krmítka, varroa šuplíky, letáky, úchopové latě, barvy na úly podložky, mateří mřížky, česnové uzávěry, čísla na úly, stojany pod úly, nezbytné potřeby pro rojení včel a ...
V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Potřeby k úlům si můžete vybrat krmítka, varroa šuplíky, letáky, úchopové latě, barvy na úly podložky, mateří mřížky, česnové uzávěry, čísla na úly, stojany pod úly, nezbytné potřeby pro rojení včel a úlové váhy.
Zobrazit

Potřeby k úlům  Počet produktů: 33

Podkategorie

 • Barva na úl Soudal
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Potřeby k úlům - Barva na úl Soudal jsou ekologické, barevně stálé, chrání dřevo před UV zářením, snadno roztíratelné, nestékavé, silnovrstvé. Doporučujeme nátěr úlů vždy ve dvou vrstvách.
 • Česnový leták a...
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Česnový leták a úchopové latě - si můžete vybrat česnový leták pod česnový uzávěr pro přistávání včel a úchopové latě - madlo pro snadnější manipulaci s nástavky.
 • Včelí výkluz
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Včelí výkluz - v této kategorii našeho obchodu si můžete vybrat pomocníka k přípravě před vytáčením.
 • Stropní folie
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Stropní folie - si můžete vybrat čiré stropní folie.
 • Mateří mřížka
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Mateří mřížka - si můžete vybrat z několika velikostí a typů.
 • Česnové uzávěry, zábrany
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Česnové uzávěry, zábrany - si můžete vybrat barevné česnové uzávěry a česnové zábrany plastové i kovové proti myším.
 • Čísla na úly
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Čísla na úly - si můžete vybrat k označení úlů čísla k lepení nebo natloukání.
 • Potřeby ke dnům
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Potřeby ke dnům - si můžete vybrat potřeby, které jsou doplňky jako obrtlíky, dřevěné zábrany proti stavění.
 • Stojan pod úly
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Stojan pod úly - si můžete vybrat dřevěný nebo plastový stojan pod úl.
 • Úlová váha
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Úlová váha - si můžete vybrat váhy nízkoprofilové i klasické s váživostí 150kg, 200kg, 300kg s přesností 20g a 50g.
 • Potřeby k rojení
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Potřeby k rojení - si můžete vybrat pomůcky vhodné pro odchyt roje Rojochyt, smyk do rojáku a roják pro manipulaci s odchyceným rojem.
 • Krmení včel
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Krmení včel si můžete vybrat z několika druhů krmítek. Např. krmítka na úl včetně PVC vložky pro cukerný roztok, nebo možnost použít krmné víko nebo krmení kbelíkem či sklenicí s prosakovacím víčkem.
na stránku
Zobrazeno 13 – 24 z 33 položek
Zobrazeno 13 – 24 z 33 položek