Práce s medem

V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Práce s medem si můžete vybrat nezbytné potřeby pro včelaře jako jsou cedník, síto, medomet, čeřící a stáčecí nádoby, refraktrometry, lopatky a pastovače a ztekucovací boxy.

V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Práce s medem si můžete vybrat nezbytné potřeby pro včelaře jako jsou cedník, síto, medomet, čeřící a stáčecí nádoby, refraktrometry, lopatky a pastovače a ztekucovací boxy.

Zobrazit

Práce s medem  Počet produktů: 28

Podkategorie

 • Medomety
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Medomety si můžete vybrat z několika typů. Medomety rozlišujeme podle uspořádání koše medometu: Tangenciální - rámky jsou rozloženy v koši u stěny medometu a je nutné je pro vytočení druhé strany rámku otáčet ručně. Zvratné – mají koš s kazetou do které se vkládá rámek, při vytáčení se díky zvratné funkci medometu vytočí obě strany rámku. Radiální - má pevný koš, rámky se dávají paprskovitě na střed, delší doba vytáčení, více rámků při vytáčení.
 • Odvíčkovací vidlička
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Odvíčkovací vidlička si můžete vybrat nezbytné potřeby pro včelaře lišící se v počtu jehel a jejich lomení pro snadnější manipulaci při odvíčkování.
 • Odvíčkovací nůž
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Odvíčkovací nůž si můžete vybrat pomocníka pro snadnější a rychlejší manipulaci při odvíčkování, pokud máte rovné rámky bez mezerníků.
 • Odvíčkovací talíř
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Odvíčkovací talíř si můžete vybrat nezbytné potřeby při odvíčkování rámků. Většina talířů má síto , které je vhodné pro odkapání medu z víček do lodny.
 • Odvíčkovací stůl
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Odvíčkovací stůl si můžete vybrat nezbytného pomocníka při odvíčkování rámků. Odvíčkovací stůl má odtokový ventil pro vypouštění medu a síto, které je vhodné pro odkapání medu z víček.
 • Cedník na med
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Cedník na med - Vám nabízíme pomocníky při vytáčení medu. Cedníky nabízíme dvojité i jednoduché pro zachycení nečistot při čištění medu.
 • Síto na med, držák
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Síto na med, držák - Vám nabízíme pomocníky při vytáčení medu. Síta jsou vyrobena z uhelonu, mají tvar trychtýře pro lepší prosak medu. Jsou jemnější než cedníky pro zachycení nečistot při čištění medu.
 • Refraktometr
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Refraktometr - Vám nabízíme pomocníky pro měření obsahu vody v medu, nejen spolehlivou klasiku, ale i digitální refraktrometry.
 • Čeřící nádoba
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Čeřící nádoby - Vám nabízíme pomocníky při manipulaci s medem. Díky hornímu stáčecímu kohoutu u nádoby, můžete nechat med vyčeřit a následně nečistoty horním kohoutem vypustit. Také Vám usnadní plnění medu do lahví.
 • Stáčecí nádoba nerezová
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Stáčecí nádoba nerezová - Vám nabízíme pomocníky při manipulaci s medem. Díky stáčecímu kohoutu u nádoby Vám usnadní plnění medu do lahví.
 • Stáčecí nádoba plastová
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Stáčecí nádoba plastová - Vám nabízíme pomocníky při manipulaci s medem. Díky stáčecímu kohoutu u nádoby Vám usnadní plnění medu do lahví.
 • Ztekucovací spirála
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Ztekucovací spirály - Vám nabízíme pomocníky při rozehřívání medu v různých rozměrech podle průměru nádob.
 • Ztekucovací komora (box)
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Ztekucovací komory - Vám nabízíme pomocníky při rozehřívání medu v nádobách nebo sklenicích.
 • Lopatka na med
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Lopatka na med - Vám nabízíme různé velikosti lopatek pro práci se ztuhlým medem.
 • Nádoba na med
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Nádoba na med - Vám nabízíme nádoby pro uskladnění medu s těsněním víka.
 • Pastování medu
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Pastování medu - si můžete vybrat potřeby pro pastování medu ruční i elektrické pastovače s ohřevem i pastovače bez ohřevu.
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 28 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 28 položek