Slevy

Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.
Práce s voskem

V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Práce s voskem najdete potřeby k získávání včelího vosku z víček, vyřezaného voští nebo plástů. Nabízíme vařáky s parním vyvíječem, plynovým hořákem nebo sluneční tavidla.

Práce s voskem  Počet produktů: 3

Podkategorie

  • Sluneční tavidlo,...
    V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Práce s voskem najdete potřeby k získávání včelího vosku z víček, vyřezaného voští nebo plástů. Nabízíme sluneční tavidla s nerezovým plechem nebo s plechem pozinkovaným pro 4 rámky.
  • Vařák na vosk s hořákem
    V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategoriiVařák na vosk s hořákem najdete potřeby k získávání včelího vosku z víček, vyřezaného voští nebo plástů. Nabízíme nerezové vařáky, u kterých máme nyní AKCI hořák ZDARMA. Ve vařáku je vnitřní nerezový koš, do kterého vkládáte celé plásty nebo jen vyřezané voší, které pára, která se tvoří při vaření vody následně rozpouští vosk, který vytéká ventilem do připravené nádoby.
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek